17-11-2015 | Photography
Polska U21 – Ukraina U20 0:1

16 listopada na stadionie Cracovii w Krakowie w meczu towarzyskim reprezentacja Polski U21 podejmowała reprezentacje Ukrainy U20. Mecz zakończył się porażką Polski 0:1. Mecz rozrywany jako mecz towarzyskim był raczej sprawdzianem zawodników, młodzi Polacy od pierwszych minut pokazali pazur i ruszyli mocno do ataku. Ukraina co raz była w opałach. Jednakże bramka dla biało czerwono nie padła, mimo kilku dogodnych sytuacji. Druga połowa także obfitowała w składne akcje i szybkie kontry. Niestety Polacy nie potrafili wykończyć golem żadnej z akcji, Ukraina za to jedną z kontr zmieniła na bramkę. Końcówka była nerwowa, nie obyło się bez przepychanek i kilku nieczystych zagrań.